Galeri

İletişim Bilgileri

  • Özgürlük Mh, Aşık Veysel Cd., 38/A Çayırova/KOCAELİ
  • info@mattobagno.com
  • 0 850 307 7678

Hakkımızda

Matto Bagno markası, 2020 yılında SR Design’ın bir markası olarak tüm haklarını tescillemiştir. Böylece bir dünya markasının ilk temeli atılmış oldu. İlk dönemde proje ağırlıklı nitelikli ürün tasarım, imalat ve uygulamaları yapıldı. Sonraki süreçte sektörel güçlü iş ortaklıkları için önemli adımlar atılmaya başlandı.

2022 yılı başında duş kabini ürün gamı tamamen yeniden tasarlandı ve kalıp çalışmalarına başlanmış oldu. Ürünlerin tamamı, sektörün en önemli tasarımcısı olan Serdar Turgut tarafından tasarlandı. Tasarımlar sektörel bir çok yeniliğin dışında, önemli mühendislik çalışmalarından geçmiştir.

Dünyanın girmiş olduğu yeni dönemde 1. kalite lüks algısını bozmadan ekonomik ve ergenomik ürünler için geliştirilen stratejik tasarımlar, marka misyonunu yansıtmaktadır. Matto Bagno markasının altını dolduran en önemli kabiliyeti, 15 yıllık Ar-Ge ve mühendislik tecrübesidir. Bu markanın asıl kimliğini yansıtmaktadır. Sürekli iyileştirme, gelişme, mühendislik ve müşteri odaklı tasarım gibi bir çok başlık ile, ileriki yıllarda atılacak adımlar 2020 yılında belirlenmiştir.

Yapılacak güncellemeler ile birlikte her yıl farklı bir yenilikle sektörün ihtiyaç duyduğu vizyonumuz hazırdır. Daha fazlasını hayal etmenizden ve çılgın banyo tasarımlarınıza, yenilikçi çözümler üretmekten keyif alıyoruz.

Sizin hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için, bunu hayal ettik..